Rozstrzygnięcie naboru przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego na targach PLMA 2022, Amsterdam

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego uprzejmie informuje,
że 13 marca 2022 r. zakończono nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego na targi PLMA 2022, Amsterdam (Niderlandy) odbywające się w dniach 31 maja – 01 czerwca 2022 r., wpisane w Obszary Inteligentnych Specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”.

Zgodnie z pkt. II Regulaminu naboru do udziału w ww. wydarzeniu zakwalifikowane zostały następujące podmioty (kolejność wg wpływu zgłoszeń):

  1. SEMCO SP. Z O.O. SP. K.
  2. AGRICO DTL SP. Z O.O.
  3. MŁYN NIEDŹWIADY SP. Z O.O. SP. K.
  4. „AGRO-DANMIS” GRAMOWSCY SP.J.
  5. RUDOPAL SP. Z O.O.
  6. NORIS SP. Z O.O. SP. KOM.
  7. BELIN POLAND SP. Z O.O.
  8. ZAKŁAD PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH „ROWITA” SP. Z O.O.
  9. „MICROFOOD” S.A.
  10. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO MALPOL SP. Z O.O.

Zgodnie z kolejnością zgłoszeń przedsiębiorstwa FERMY DROBIU MIZGIER oraz GRUPA PRODUCENTÓW GRZYBÓW ŁUK-MAR SP. Z O.O. zostały wpisane na listę rezerwową.

Zakwalifikowanie firm wpisanych na listę rezerwową, do udziału w targach na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego, będzie możliwe w przypadku niepodpisania umowy przez firmy zakwalifikowane do udziału w targach.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2:  Promocja gospodarcza regionu.