IX Forum Atrakcyjności Inwestycyjnej

Dnia 11 grudnia br. odbędzie się IX Forum Atrakcyjności Inwestycyjnej. Pozyskiwanie inwestorów na Bliskim Wschodzie. Promocja projektów inwestycyjnych wielkopolskich JST podczas Annual Investment Meeting AIM Dubai 2019. 

Forum dedykowane jest wszystkim jednostkom samorządu terytorialnego oraz stowarzyszeniom samorządowym, działającym na rzecz rozwoju gmin i powiatów.

W związku z realizacją projektu „Gospodarna Wielkopolska” i planowanym udziałem wielkopolskich JST, w ramach konkursu, na stoisku Województwa Wielkopolskiego na targach AIM w Dubaju w kwietniu 2019 r., celem Forum jest zapoznanie przedstawicieli gmin i powiatów ze specyfiką inwestorów z Bliskiego Wschodu.

Gościem specjalnym Forum będzie pan Moneer Faour – Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Dubaju, tj. polskiej placówki Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, promującej eksport i inwestycje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przewidziano również wystąpienie pracownika PAIH nt. Dubai EXPO 2020.

Wydarzenie organizowane jest przez Wielkopolskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów przy Departamencie Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu S.A.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się w załączonym programie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 grudnia br., adres e-mail coie@umww.pl
Dodatkowych informacji udzielają Agnieszka Łącka (0 61 626 62 69) oraz p. Anna Maciołek (tel. 0 61 626 62 62).

FORUM INWESTYCYJNE 11122018 UMWW_PAIH