Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego uprzejmie informuje, że 20 marca 2025 r. zakończono nabór wniosków do udziału w wizycie studyjnej w podmiotach ekosystemu innowacji w Kraju Basków (Hiszpania).
24 marca 2025 r. komisja dokonała oceny merytorycznej nadesłanych zgłoszeń. Do udziału w wydarzeniu zakwalifikowały się następujące podmioty:
- IDFS Sp. z o.o.
- MiCo Scientific Sp. z o.o.
- Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji
- Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego
- Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
- Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
- YouNick Mint Sp. z o.o.
Działanie realizowane w ramach projektu „Wielkopolskie Inteligentne Specjalizacje – Ekosystem na rzecz neutralności klimatycznej (WIS-E NET ZERO)”. Projekt realizowany i finansowany jest z Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027 w ramach Priorytetu 1 Fundusze Europejskie dla Wielkopolskiej Gospodarki; Działanie 1.7 Wzmocnienie procesu przedsiębiorczego odkrywania i promocja gospodarki w regionie.
#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie