Rozwiń biznes w obszarze nowych technologii

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego organizuje 28 października br. w godz. 9:30 – 14:30 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich Start-up Day – wydarzenie skierowane do osób przedsiębiorczych z Wielkopolski, które chcą rozwijać i realizować swoje projekty biznesowe w obszarze nowych technologii.

W ramach Start-up Day odbędą się spotkania w formie warsztatów na temat prowadzenia, rozwijania i budżetowania projektu biznesowego wpisującego się w łańcuch dostaw i wartości gospodarki wodorowej, a także networking ze startupami działającymi bezpośrednio w branży energetyki niskoemisyjnej.

Wydarzenie skierowane jest do:

  • młodych ludzi szukających swojej ścieżki kariery, zainteresowanych przedsiębiorczością oraz nowymi technologiami związanymi z gospodarką niskoemisyjną,
  • osób chcących pozyskać wiedzę w zakresie rozwijania swoich pomysłów na biznes oraz potencjału technologii nisko i zeroemisyjnych ze szczególnym uwzględnieniem wodoru,
  • ekspertów i firm działających w obszarze energetyki niskoemisyjnej lub chcących wdrożyć nowe technologie związane z tym sektorem w swoich firmach.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na stronie: https://startupdaywielkopolska.pl/